Milanobet Para Çekme

Milanobet güvenilir ve hızlı çekim yöntemleriyle ön plana çıkan bahis sitelerinden birisidir. Sitede kazandığınız parayı çekerken işlemleriniz SSL üzerinden tamamlanır. Bu sayede bilgilileriniz şifrelenir ve bir başka kişinin eline geçmesi önlenir.

Günün hangi saati olduğu ve buluğunuz yer fark etmeden çekim yapabilmenizi sağlayan site hem bankacılık hem de sanal yöntemleri kullanarak paranızı size göndermektedir.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise; Milanobet müşterilerinin güvenilirliğini son derece önemsediğinden çekim öncesinde belge kontrolü yapabilmektedir. Kayıt esnasında verdiğiniz bilgileri doğrulamak isteyen Milanobet kimlik ve adres belge onayı istemektedir. Bu belgelerdeki gizli bölümleri gizleyerek Milanobet müşteri hizmetlerine ulaştırarak para çekme onayı alabilirsiniz.

Yapacağınız çekimleri yalnızca kendinize ait hesaplara gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle çekim esnasında ad soyad bilgileriniz otomatik olarak Milanobet yazdığı şekilde doldurulur.

Milanobet Para Çekme Yöntemleri Seçenekleri

Milanobet Papara ile Para Çekme          

Milanobet hesabınızdaki parayı çekebilmenin en kolay yollarının başında Papara kullanmak gelir. Çekim işlemi için profilinizden para çekme bölümüne girerek anında Papara’ya tıklayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak 20 TL ile 10.000 TL arasında işlemlerinizi anında tamamlayabilirsiniz.

Yalnızca Milanobet hesabınızda ad soyad bilgileriyle uyuşan hesaplara çekim yapabileceğinizden müşteri adı bölümü otomatik olarak doldurulmuştur. Siz, Papara hesap numarasını yazabilir ve ne kadar çekim yapabileceğinizi yazabilirsiniz.

Milanobet Cepbank ile Para Çekme

Cepbank, pratik para transferi yöntemlerinden olmakla birlikte Milanobet tarafından çekim işlemlerinde desteklenmemektedir. Ancak yatırımınızı cepbank ile yapabilirsiniz.

Milanobet’in cepbank ile çekim kabul etmemesinin nedeni bu yöntemde para çekimleri son derece kolay olduğundan kara para aklama gibi illegal durumların içine girilmesini önlemektir.

Milanobet Kredi Kartı Para Çekme

Milanobet hesabınızdan para çekebilmek için kullanabileceğiniz en pratik yollarında başında kredi kartı gelmektedir. Bu yöntemi kullanmak için hemen her bankanın kredi kartını kullanabilirsiniz. Bakiyeniz kredi kartınıza yüklenir ve siz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para çekme menüsünden kredi kartını seçtiğinizde öncelikle hangi bankayı kullandığınız sorulur. Ardından kredi kartı numaranızı girmeli ve ne kadar çekim yapmak istediğinizi girmelisiniz. 1 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz işleminizde limitin 200 TL ile 30.000 TL olması gerektiğini unutmamalısınız.

Milanobet Banka Havalesi ile Para Çekme

Milanobet hesabınızdan havale ile para çekmek isterseniz işlemleriniz yoğunluğa göre değişebilmekle birlikte maksimum 4 saat sürmektedir. İşlem limitleri ise 200 TL ile 10.000 TL aralığındadır.

İşlem için para çekme bölümüne girerek hangi bankayı kullandığınızı seçmelisiniz. Bu noktada hesabınıza ait şube ve hesap numarasını girmelisiniz. Bir tanıdığınızın T.C. kimlik numarası ve İBAN numaranızı yazmalısınız. Eğer bir notunuz varsa müşteri notu bölümüne yazabilir ve çekim yapmak istediğiniz tutarı girdikten sonra gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Milanobet Ecopayz ile Para Çekme

Sanal ödeme yöntemlerinden birisi olan Ecopayz ile çekim yapabileceğiniz limitler 200 TL ile 15.000 TL ile belirlenmiştir. Maksimum 60 dakika içerisinde tamamlanan işlemi kullanabilmek için daha önce Ecopayz ile yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Bu sayede Ecopayz hesap numaranız kaydedilecek ve sonraki işlemlerde kullanılabilecektir.

Milanobet Bitcoin ile Para Çekme

Para çekim işlemlerinde kullanabileceğiniz en güvenilir yöntemlerden birisi Bitcoin’dir. Milanobet hesabınızdan çekim yapmak için de BTC kullanmanız mümkündür.

Çekim işlemleri bölümüne girerek Bitcoin’i seçtikten sonra ne kadar para çekmek istediğinizi yazmalısınız. Daha sonra cüzdan adresinizi yazmalı ve işlemi tamamlamalısınız. Yoğunluğa göre değişmekle birlikte maksimum 30 dakika içerisinde para hesabınıza geçecektir.

Milanobet Paykasa ile Para Çekme

Milanobet hesabınızdan para çekmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden birisi olan Paykasa sanal bir karttır. Üstelik çekim yapmak için bir Paykasa üyeliğine de ihtiyaç duymazsınız.

Para çekme yöntemlerinden Paykasa’yı seçerek size sunulan seçeneklerden birisine tıklayabilir ve bu miktarda Paykasa oluşturabilirsiniz. Tarafınıza kartın son kullanım tarihi ve 16 haneli numarası verilecektir. Bu kartı dilerseniz Paykasa bayilerinde bozdurabilir dilerseniz de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.